Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Act proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Act proprietate

După revoluție am cumpărat apartamentului dar din cauza hârtiei a turului de la mașină de scris , scrisul începe sa se șteargă abia se înțelege ce scrie.Ce pot face ?Mi se poate reface acest act ?
Faceti copii legalizate cat inca se mai intelege cat de cat continutul actului.