Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Transferul autoturismului
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Transferul autoturismului

In anul 2016 m-am mutat definitiv de la Cluj Napoca la Miercurea Ciuc si am vandut casa la care am stat in Cluj. Am schimbat si buletinul. Dar masina inca este inscris pe adrrsa veche si tot la Cluj platesc si impozitul masinei. Ce sa fac sa transfere masina la Primaria Miercurea Ciuc?
Daca aveti deschis rol fiscal la Miercurea Ciuc,solicitati notarea pe rol fiscal a vehiculului si parcurgeti si procedura de schimbare numere de circulatie
Multumesc frumos