Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Caen 4791 magazin online
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Caen 4791 magazin online

Vreau sa infiintez un SRL-D, cod CAEN 4791 pentru comert online. Voi merge in paralel o perioada si cu job-ul si cu SRL-ul prin urmare multe dintre colete intentionez sa le expediez de la job. Sediu social al firmei il voi crea la o firma de avocatura. Intrebarea e daca voi putea expedia colete de la o alta adresa (ex. cea de la job) decat cea din sediu social fara a declara un alt punct de lucru. Sediul social este de ajuns sau am nevoie de punct de lucru?
claudiughebauer1975, utilizator
Pentru desfasurarea activitatii este nevoie de punct de lucru .
Pot avea activitate la sediu si sa fie punct de lucru?
claudiughebauer1975, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Pentru un magazin online am nevoie si de alt cod caen sau doar 4791?
Se vor vinde produse articole de petrecere baloane, accesorii.
claudiughebauer1975, utilizator