Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Eliberare conditionata
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Eliberare conditionata

Un proces de eliberare condiționată este public? Adică putem asista la desfășurarea acestuia?
Da.
Puteti fi prezenti in sala de judecata dar nu aveti dreptul de a vorbi in instanta.
Daca aveti avocat angajat va pleda acesta.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat