Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverința de vechime în muncă, pentru comisia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverința de vechime în muncă, pentru comisia de expertiză medicală

Bună ziua, vă rog să îmi spuneți dacă trebuie adeverință de la angajator doar pe perioada de când s-a trecut în mod electronic vechimea, sau și după cartea de muncă, întrucât îmi trebuie pentru pensie de boală și invaliditate, la comisia de expertiză medicală.
Vă mulțumesc anticipat.
Vechimea in munca nu este trecuta electronic ..... adeverinte de vechime va trebuie numai pentru perioade de dupa 01.01.2011, intrucat pana la aceasta data vechimea in munca se probeaza cu carnetul de munca.