Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent

Cand a intrát ín vigoare legea care reguleaza stimulentul de insertie CA nu se poate beneficia ín timpul concediul de maternitate sí lauzie?
Cornel Vasile, Consilier juridic