Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Polita asigurare
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Polita asigurare

Daca nu sunt multumit de o despagubire de dauna totala a unui autovehicul da la city insurance,ce trebuie sa fac?
Ati postat foarte multe intrebari legate de acelasi evenimet. Si raspunsurile pe care le veti primi vor fi trunchiate si nu foarte complete pentru dv. Ma puteti suna sa vorbim concret despre cazul dv.
Cand pot sa va sun?
cate zile de ingrijiri medicale au fost stabilite prin cml?

Rizea Bogdan a scris:

Cand pot sa va sun?

.
Consultanta Juridica, Avocat