avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 951 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Polita asigurare
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Polita asigurare

Daca nu sunt multumit de o despagubire de dauna totala a unui autovehicul da la city insurance,ce trebuie sa fac?
Cel mai recent răspuns: Consultanta Juridica , Avocat 16:24, 20 Martie 2018
Ati postat foarte multe intrebari legate de acelasi evenimet. Si raspunsurile pe care le veti primi vor fi trunchiate si nu foarte complete pentru dv. Ma puteti suna sa vorbim concret despre cazul dv.
Cand pot sa va sun?
cate zile de ingrijiri medicale au fost stabilite prin cml?

Rizea Bogdan a scris:

Cand pot sa va sun?


.
Ultima modificare: Marți, 20 Martie 2018
Consultanta Juridica, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accident auto (tamponare din spate) cu victimă. cum îmi recuperez paguba? Rizea Bogdan Rizea Bogdan Vreau sa stiu cum imi recuperez paguba in caz de accident si ce pasi trebuie sa fac (vezi toată discuția)
Accident cu vatamare corporala - pași de parcurs.. Unir Unir Buna ziua, As dori sa va adresez cateva intrebari daca ma puteti ajuta cu privire la un accident rutier. La sfarsitul anului 2020 tatal meu a fost ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! dauna casco perfect cover. În data de 05.05.21 am avut un accident, am lovit ... Florin1010 Florin1010 Buna ziua! În data de 05.05.21 am avut un accident, am lovit in spate un autoturism, am completat constatere amiabila. Pe lângă RCA am și o polița Casco ... (vezi toată discuția)