Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Test de paternitate- comunicare rezultat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Test de paternitate- comunicare rezultat

A fost facut un test de paternitate la institutul Mina Minovici cu acordul ambelor parti. Corespondenta cu rezultatul a fost trimis doar la domiciliul mamei copilului, Presupusul tata nu a vazut aceasta corespondenta pentru ca nu vrea doamna sa i arate rezultatul, ia comunicat ca nu este copilul lui. Intrebarea mea este daca poate obtine si el un exemplar direct de la institut. Mentionez ca asa au optat atunci corespondenta sa fie trimisa la domiciliul ei.
gi-jane2, moderator
Buna ziua,
Solicitati in scris de la INML Mina Minovici sa va transmita si dumneavoastra rezultatul.