Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Criterii de evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Criterii de evaluare

Am avut un control de la ITM si ne-au cerut criteriile de evaluare specifice postului de sofer TIR conf. art. 17 legea 53/2003. Ne puteti ajuta in aceasta privinta?
Va multumesc
Vedeti acest link :
[ link extern ]