Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cum sa interpretam, noi astia...cu program?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cum sa interpretam, noi astia...cu program?

Aud din ce in ce mai des...un mesaj de interes public: Ptr sanatatea emotionala a copilului dvoastra, petreceti cat mai mult timp cu el!
asaofi, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~