avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 464 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificari la fisa postului fara consimtamantul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificari la fisa postului fara consimtamantul angajatului

Angajatorul poate modifica si/sau completa fisa postului salariatului, in timpul executarii contractului de munca, fara consimtamantul salariatului?
Dupa regulamentul intern al angajatorului meu, cica da. Este legal?
Va multumesc!
Ultima modificare: Sâmbătă, 24 Martie 2018
Sunrunner, utilizator
Cel mai recent răspuns: adema1980 , utilizator 08:33, 2 Aprilie 2018
Si vine controlul de la ITM si se rezolva.
Fascinant!
Nu te putem sfatui sa recurgi la violenta :))). Da, nu exista pargii odata ce a semnat. La fel de fascinant.

Sunrunner a scris:

Si vine controlul de la ITM si se rezolva.
Fascinant!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intrebare pt cei mai pregatiti avocati! razvandicu razvandicu dupa cum am citit parerile unor avocati si juristi de pe acest forum si a altora cu care am mai discutat s-a format 2 pareri diferite si cum e si normal ... (vezi toată discuția)
Cumul de functii/lipsa fisa postului Gonzales1006 Gonzales1006 Buna ziua, Daca ma puteti ajuta cu urmatoarele. In momentul de fata am 3 decizii, dupa cum urmeaza: 1. Decizie pe functia responsabil SSM, in cadrul ... (vezi toată discuția)
Schimbare temporara functie gheorghita gheorghita Buna Am urmatoarea speta la care ma tot gadnsec pentru a-i gasi solutia optima si legala de rezolvare a acesteia . Doresc sa numesc o persoana ... (vezi toată discuția)