Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificari la fisa postului fara consimtamantul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificari la fisa postului fara consimtamantul angajatului

Angajatorul poate modifica si/sau completa fisa postului salariatului, in timpul executarii contractului de munca, fara consimtamantul salariatului?
Dupa regulamentul intern al angajatorului meu, cica da. Este legal?
Va multumesc!
Sunrunner, utilizator
Si vine controlul de la ITM si se rezolva.
Fascinant!
Nu te putem sfatui sa recurgi la violenta :))). Da, nu exista pargii odata ce a semnat. La fel de fascinant.

Sunrunner a scris:

Si vine controlul de la ITM si se rezolva.
Fascinant!