Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturi sindicat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturi sindicat

Buna ziua! In situatia in care nu mai sunt membru al unui sindicat, pot beneficia de drepturile obtinute de sindicatul respectiv pentru perioada in care am fost membru al acestuia? Multumesc!
vica_i, utilizator
Trebuia sa beneficiati de acele drepturi pentru perioada in care ati fost membru al sindicatului respectiv.
Multumesc pentru raspuns!