Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bilet la ordin
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bilet la ordin

care sunt procedurile legale pentru recuperarea unui debit de la o firma carenu pare sa mai aiba active ? mentionezca am apelat la un executor judecatoresc care dupa incasarea onorariului nu a mai facut nimic decat sa-mi spuna ca firma respectiva a vandut cam tot ce avea
depinde de situatia in care se afla societatea: societate in functiune, faliment, dizolvare, radiere, opozitii etc
intra pe urbansiasociatii.ro.pot sa ti dea mai multe detalii.