Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... firma curatenie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

firma curatenie

media cotei parti indivize se inmulteste cu numarul de persoane care locuiesc in partament?
Nu intelegem, ce legatura are nr. de persoane cu cota indiviza?
Cota indiviza este trecuta in actele de vanzare cumparare si asa ramane cat timp exista acel imobil!!!
Daca suma cotelor indivize ale apartamentelor nu da 100%, atunci se ia in calcul suprafata utila a fiecarui apartament.
Numarul de persoane poate sa difere de la o luna la alta.
Fit va rog mai explicit!