avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1554 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Cazierul judiciar
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Cazierul judiciar

Dacă am dosar penal pe rol pot sa scot cazierul judiciar
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 08:33, 18 Aprilie 2018
Bună ziua! Puteți ”scoate cazierul judiciar”, însă nu ați precizat la ce vă trebuie. În consecință, în marea majoritate a cazurilor nu apar notările provizorii, adică, în cazul dvs., mențiunea că este dispusă punerea în mișcare a unei acțiuni penale (dosarul penal pe rol).
Ultima modificare: Miercuri, 18 Aprilie 2018
ContSters467148, utilizator
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna dimineata!
Ati postat in. Avocatnet Italia. Cazierul judiciar va este necesar pentru a cere cetatenia intr-o tara din UE unde sunteti rezident?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cazier estrela2126 estrela2126 daca actualmente ma judec intr un dosar penal si doresc sa mi scot un cazier ,acest lucru se inregistreaza??? (vezi toată discuția)
Comunicarea unei sentinte pentru inscriere in cazier NAO NAO IN CAT TIMP DE LA PRONUNTAREA SENTINTEI SE FACE INSCRIEREA IN CAZIERUL JUDICIAR (vezi toată discuția)
Admitere facultate drept dumutaadrianred dumutaadrianred buna ziua...........am si eu o intrebare...........daca am un dosar penal pe rol si se va termina cu o suspendare in cel mai rau caz.....as putea urma o ... (vezi toată discuția)