Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Cazierul judiciar
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Cazierul judiciar

Dacă am dosar penal pe rol pot sa scot cazierul judiciar
Bună ziua! Puteți ”scoate cazierul judiciar”, însă nu ați precizat la ce vă trebuie. În consecință, în marea majoritate a cazurilor nu apar notările provizorii, adică, în cazul dvs., mențiunea că este dispusă punerea în mișcare a unei acțiuni penale (dosarul penal pe rol).
ContSters467148, utilizator
Buna dimineata!
Ati postat in. Avocatnet Italia. Cazierul judiciar va este necesar pentru a cere cetatenia intr-o tara din UE unde sunteti rezident?