Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mai beneficiez de stimulent?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mai beneficiez de stimulent?

Daca ma intorc la munca cand copilul face 1 an si 10 luni pentru stimulent si a doua zi de cand am inceput munca intru in concediu medical si apoi in pre si postnatal pana nasc cel de al 2 lea copil mai beneficiez de stimulent?
george-neagu, moderator
Nu mai beneficiati de stimulent in situatia descrisa de dvs.