avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 873 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mai beneficiez de stimulent?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mai beneficiez de stimulent?

Daca ma intorc la munca cand copilul face 1 an si 10 luni pentru stimulent si a doua zi de cand am inceput munca intru in concediu medical si apoi in pre si postnatal pana nasc cel de al 2 lea copil mai beneficiez de stimulent?
Ultima modificare: Joi, 19 Aprilie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:57, 20 Aprilie 2018
Nu mai beneficiati de stimulent in situatia descrisa de dvs.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu maternal 2019 Camelia173 Camelia173 Buna ziua! Momentan sunt in concediu creștere copil, primul copil face 2 ani pe 11.07.2019. Daca as ramane gravida si ar trebui sa nasc la anul in septembrie, ... (vezi toată discuția)
Concediu creștere copil Stoica Gabriela Madalina Stoica Gabriela Madalina Bună ziua, Lucrez la o școală Gimnaziala cu 0.25 norma , de 3 ani , iar în martie 2017 urmează sa nasc,și as vrea sa știu dacă pot beneficia de ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil,concediu tata marciuca marciuca Va rog daca ma puteti ajuta cu un raspun.am optat pentru concediu maternitate 1 an.micutul implineste 1 an pe data de 15 iulie.la locul de munca am anuntat ca ... (vezi toată discuția)