Forum Discuţii juridice Executare silită executare firma
Discuție deschisă în Executare silită

executare firma

De unde poate afla executorul despre unde are o firma conturile bancare , si ce bunuri are?
Trimite adrese de popriri la toate bancile din Romania ( de preferat este ca aceste adrese sa fie trimise centralelor acestor bancii) - pentru conturi.
Pentru bunuri - se adreseaza serviciului de taxe si impozite in raza caruia isi are sediul societatea respectiva, adresa prin care solicita a i se comunica lista bunurilor mobile si imobile ( terenuri, case, masini ) cu care apare luata in evidenta acea societate si pentru care plateste impozite.