Forum Discuţii juridice Executare silită Decizia ÎCCJ nr. 19/2018
Discuție deschisă în Executare silită

Decizia ÎCCJ nr. 19/2018

Spuneti-mi la cine se aplica Decizia Inaltei Curti De Casatie Si Justitie nr. 19 Din 2018
Multumesc
...Reprezentarea convențională a persoanei juridice nu se poate face prin mandatar persoană juridică, nici prin consilierul juridic sau avocatul acesteia din urmă, potrivit art. 84 alin. (1) din Codul de procedură civilă....se aplica firmelor de recuperare a creantelor .....