Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Coplatitor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Coplatitor

Buna ziua, Preluand coplata unui credit prima casa, am jumate din drepturi si obligatii privind imobilul in cauza ?
Nu, aveti doar obligația de plata. (Dacă debitorul nu ramburseaza creditul, banca se îndreaptă către dvs).