Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cum pot sa vad solutia la dosar onrc?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cum pot sa vad solutia la dosar onrc?

Solutie dosar onrc
Buna ziua.
Va faceti cont si intrati pe portalul onrc.
Cautati dupa denumirea firmei si veti afla daca dosarul este admis, sau daca sunt probleme si s-a dat termen.
Nu mi da voie la niciun cont, am incercat mai multe conturi. Si nu ştiu unde să intru.
dupa ce va logati in contul de pe portal.onrc.ro in stanga aveti in meniu optiunea stadiu dosar. si acolo aveti criteriile de care ziceau colegii mai sus.