Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Cum aflu solutie la dosar onrc?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Cum aflu solutie la dosar onrc?

Unde trebuie sa intru la portalul onrc ca sa aflu solutia la dosar?
Dupa autentificare, pe pagina care apare vedeti in meniul din stanga STADIU DOSAR. In functie de datele cunoscute, puteti cauta.
Am încercat sa mi fac cont pe Onrc şi nu merge. Am încercat cu mai multe conturi. Imi da autentificare eşuată