Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

hotarare judecatoreasca

buna, am o situatie si anume am obtinut o hotarare definitiva si irevocabila, acum dupa multi ani a mai obtinut cineva o decizie exact ca a mea dar in alt dosar, acum nu stiu a mea mai e valabila sau nu? normal una sigur nu e …. stiu ca nu sunt detalii destule dar as prefera sa vorvesc prin e-mail cu cineva in masura mai detaliat …. baniuesc ca trebuia sa spuna cand a cerut in instanta despre existenta unei decizii si eu sa primesc o notificare ca acea decizie nu mai e valabila ....
volverin, utilizator
Buna seara,
Luati legatura cu un avocat, prezentati-ii actele si va va lamuri!