avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 778 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... OUG 156/2007
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

OUG 156/2007

Buna seara,
De curand am descoperit un articol legat de legea care permite persoanelor care au avut carnet la CEC in vederea achizitionarii unui autoturism,sa-si recupereze acei bani si as dori sa stiu daca chiar se pot recupera acei bani si care ar fi pasii de urmat(documente necasare,institutiile carora trebuie sa ma adresez s.a.m.d)
Va multumesc anticipat!
Ultima modificare: Vineri, 11 Mai 2018
ElenaEDP, utilizator
Cel mai recent răspuns: ElenaEDP , utilizator 16:42, 15 August 2018
UP!
UP!
Up!
Up!
Up!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot recupera banii depusi la cec cu castiguri in autoturisme inainte de 89 ? vene vene Tatal meu a depus in 1987 5000 de lei la CEC in vederea achizitionarii unui autoturism dacia iar de atunci si pana acum nimeni nu a mai umblat la acei ... (vezi toată discuția)
Cum pot recupera banii din carnetele cec de 5000 lei cu dobândă și câștiguri în autoturisme? Marina44 Marina44 Am doua carnete CEC de 5000 lei cu dobanda si castiguri in autoturisme din 1987 si doua carnete de 2000 lei si 1000 lei din \'93. Cum pot recupera banii? Am ... (vezi toată discuția)
Hg 392 despagubiri persoane fizice depuneri cec pentru autoturisme ionescucarmen ionescucarmen Buna ziua! am cinci carnete cec, din care doua cu doband si castiguri in autoturisme, doua cu dobanda si unul cu dobanda si castiguri., toate dinaninte de ... (vezi toată discuția)