Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... OUG 156/2007
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

OUG 156/2007

Buna seara,
De curand am descoperit un articol legat de legea care permite persoanelor care au avut carnet la CEC in vederea achizitionarii unui autoturism,sa-si recupereze acei bani si as dori sa stiu daca chiar se pot recupera acei bani si care ar fi pasii de urmat(documente necasare,institutiile carora trebuie sa ma adresez s.a.m.d)
Va multumesc anticipat!
ElenaEDP, utilizator
UP!
Up!