avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 471 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Am vecini care dau muzica foarte tare. Stau la casa Ce ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Am vecini care dau muzica foarte tare. Stau la casa Ce pot face?


Am vecini care dau muzica foarte tare. Stau la casa în sat. Ce pot face? Am 63 de ani, sunt operata de cancer, hepatita cronica și depresie. Multumrsc
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 21:53, 19 Mai 2018
Incercati sa discutati pe cale amibila cu vecinii sau puteti apela la politia din comuna.
Aveti la dispozitie 2 variante ,fie solutionare amiabila fie sesizati oficial politia teritoriala

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tulburarea liniștii pubilce ContSters471280 ContSters471280 Bună seara! Locuiesc în Voluntari,Ilfov. Și din păcate am o problemă cu vecinii gălăgioși. Uitați care este situația. De cum se face cald ... (vezi toată discuția)
Tulburarea lnisti publice commy08 commy08 am o vecina in bloc care imi face reclamatie la politie de fiecare data cand dau drumul la muzica sau uneori la tv ce as putea face sa am o scapare fara a sta ... (vezi toată discuția)
Vecin asculta muzica intre orele 18-21 on64 on64 Buna ziua. Am o problema cu un vecin de bloc care asculta muzica, aceasta auzindu-se si la mine in camera, nu foarte tare, insa pe mine ma deranjeaza. Nu ... (vezi toată discuția)