Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Am vecini care dau muzica foarte tare. Stau la casa Ce ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Am vecini care dau muzica foarte tare. Stau la casa Ce pot face?

Am vecini care dau muzica foarte tare. Stau la casa în sat. Ce pot face? Am 63 de ani, sunt operata de cancer, hepatita cronica și depresie. Multumrsc
Incercati sa discutati pe cale amibila cu vecinii sau puteti apela la politia din comuna.
Aveti la dispozitie 2 variante ,fie solutionare amiabila fie sesizati oficial politia teritoriala