Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Schimbarea numelui
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Schimbarea numelui

Buna ziua
De recent am divortat cerand schimbarea numelui purtat de fata ,acum ce as putea face sa raman cu aceasi nume?menzionez ca abbia sa pronunrat procesul de 2 zile.va multumesc anticipat
Dacă s-a pronunțat deja, doar pe cale administrativă...