Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Stergere date -GDPR-din banca
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Stergere date -GDPR-din banca

Bună ziua,
As dori sa știu dacă este posibila ștergerea sau măcar restricționarea datelor mele personale conform GDPR ,de la o banca la care contul meu a fost închis și datoria stinsa ,deoarece azi am primit un email informativ cu titlu "Detalii despre prelucrarea datelor personale" ceea ce demonstrează ca datele mele sunt încă stocate și prelucrate.
După părerea mea datele trebuie sterse daca nu va mai dati acordul...