avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2001 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Sunt din Iasi și vreau sa dau traseul în Brăila, se ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Sunt din Iasi și vreau sa dau traseul în Brăila, se poate?

Sunt din iasi si vreau sa dau traseul in braila se poate?? Am cazut de 2 ori la traseu in iasi si imi expira dosarul si la braila asi avea timp sa mai dau o data .ma ajuta si pe mine cineva ??trebe sa dau sala din nou?
Ultima modificare: Sâmbătă, 26 Mai 2018
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 21:50, 26 Mai 2018
Atat sala cat si trsaeul obligatoriu se desfasora in orasul unde ati parcurs cursul de soferi auto

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sustinere examen auto (proba practica in alt judet) Ability Ability Buna ziua , As avea si eu o mica problema .. Am mare nevoie de ajutoru dumneavoastra , As dori sa stiu daca pot sustine examenu practic (orasu) in alt judet ... (vezi toată discuția)
Scoala de soferi pe cale sa expire Diana Biciaga Diana Biciaga Buna seara, Dupa aproape 3 ore de cautat de-a-lungul si de-a-latul internetului, tot nu am reusit sa aflu doua informatii relativ simple. Problema mea ... (vezi toată discuția)
Permis auto AlexaaandraC AlexaaandraC Luna trecuta am avut proba de traseu pentru obtinerea permisului auto. Intre timp mi-a expirat buletinul si l-am schimbat si nu mai am viza de flotant pe ... (vezi toată discuția)