Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Sunt din Iasi și vreau sa dau traseul în Brăila, se ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Sunt din Iasi și vreau sa dau traseul în Brăila, se poate?

Sunt din iasi si vreau sa dau traseul in braila se poate?? Am cazut de 2 ori la traseu in iasi si imi expira dosarul si la braila asi avea timp sa mai dau o data .ma ajuta si pe mine cineva ??trebe sa dau sala din nou?
Manuela Rășină, administrator
Atat sala cat si trsaeul obligatoriu se desfasora in orasul unde ati parcurs cursul de soferi auto