Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare!
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare!

Buna ziua,
Ma numesc Florin Popa si va rog sa-mi răspundeți si mie la o intrebare! Conform legii eu ar trebui să ies la pensie in anul 2020! Dupa asta aș mai vrea sa lucrez in strainatate câțiva ani! Este posibil? Mentionez ca am deja lucrați cinci ani in Franta!
Va multumesc,
Cu stima
Florin Popa
Puteti lucra in strainatate dupa iesirea la pensie din Romania.