Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bani incasati
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bani incasati

Am firma srl de o zi.Ce trebuie sa fac cu banii încadrați cash?
Ii tineti la dumneavoastra la inceputul programului la locul desfasurarii activitatii si unde aveti inregistrata casa de marcat casa de marcat si registrul de casa caci soldul de la registrul de casa trebuie sa poata fi dovedit cu numerarul, fara alti bani.