Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare srl-discoteca
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare srl-discoteca

Buna seara,vrem sa infiintam un srl pentru a deschide o discoteca.Ne puteti ajuta cu informatii despre avizele ce trebuiesc obtinute?Am fi dorit ca o firma sa ne ajute pt a o infiinta,fiindca am inteles de la diferite cunostinte ca nu se iamai mult de 700ron pt infiintare.
Din meu de vedere nu aveti nevoie de nici un fel de firma pentru a va ajuta intrucat aveti toate detaliile la indemana pe site-ul Oficiului Registrului Comertului.

[ link extern ]

De asemenea , pentru codurile CAEN reactualizate aveti un link la dispozitie!
[ link extern ] /

SUCCES!
B-)
Multumesc pt adrese,dar pana la urma am apelat la o firma si facem cu adresa in Ilfov fiindca in Bucuresti dureaza f.mult datorita grevei sunt multe dosare in asteptare.Daca intereseaza pe cineva ca si cost a fost 1000 ron(ne face si contabilitate).Cu multumiri