Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dovada permis
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dovada permis

Am permisul suspendat dar am drept de conducere pana la finalul procesului am primit o hartie la parchet in care imi spune ca pot circula si cu acea hartie trebuie sa ma duc sa imi scrie dovada dar nu stiu unde sa ma duc la politia sau la drpciv?
Politia Rutiera inregistreaza in sistem aceste dovezi provizorii de circulatie