Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... returnare suma bani pe concediu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

returnare suma bani pe concediu

daca firma privata de salubritate la care lucrez isi va reduce aria de colectare si implicit se va reduce personalul, daca pe mine ma va da in somaj va trebui sa returnez suma de bani care am primit-o si prima de concediu tinind cont ca am efectuat concediul integral pe anul in curs
Se va returna suma de bani proportionala cu zilele de CO efectuate in plus.
Cornel Vasile, Consilier juridic
multumesc