Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie militara
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie militara

care este termenul legal pentru primirea unei decizii de pensionare
1. Termenul legal de primire a deciziei de pensie este de 45 de zile de la data depunerii actelor la Casa de Pensii.
2. Motivat sau nu acest termen este, de cele mai multe ori, depasit.