Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sesizare Itm
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sesizare Itm

Dacă eu nu ma pricep cum sa redactez o sesizare la Itm aflându-se-ma in preaviz , poate face asta un avocat care sa ma reprezinte ?adica sa facă el in numele meu
Da, o poate face un avocat in numele dvs.