avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia unica (eroare prin site-ul Anaf dupa ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia unica (eroare prin site-ul Anaf dupa transmitere)

Buna
Am o nelamurire. Sa mi fac griji in legatura cu eroarea asta? Imi apare dupa ce uploadez declaratia.

Aici puteti vedea eroare si cum am completat declaratia:
[ link extern ]

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Vlad771 , utilizator 17:46, 12 Iunie 2018
~ Conținut șters la cerere ~
Da, asa am depus. Am debifat ''Casuta Rectificativa'' insa chiar dupa deblocare/validare si salvarea pdf-ului aceasta devine bifata cand redeschid declaratia pdf.
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie unica pfi Alina Constantin Alina Constantin Buna ziua, Am SPV-UL activat si dupa nenumarate incercari nereusite de depunere a Declaratiilor Unice ( Rectificativa pentru 2018 si Veniturile Estimate ... (vezi toată discuția)
Va rog urgent---eroare d394 gina.lucia gina.lucia Va rog...urgent am nevoie de ajutor ca nu stiu ce sa fac. La decl 394 imi da umr eroare : Au fost identificate urmatoarele ERORI: E: op1 (13) sectiune op11 ... (vezi toată discuția)
Virare contributii in numele unui administrator decedat in locul celui in functie! Crina70 Crina70 Buna ziua ! Cine ma poate ajuta cu un sfat? Am sa descriu pe scurt faptele: In septembrie 2013 administratorul asociatiei a decedat iar de la 1 oct. 2013 a ... (vezi toată discuția)