Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia unica (eroare prin site-ul Anaf dupa ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia unica (eroare prin site-ul Anaf dupa transmitere)

Buna
Am o nelamurire. Sa mi fac griji in legatura cu eroarea asta? Imi apare dupa ce uploadez declaratia.

Aici puteti vedea eroare si cum am completat declaratia:
[ link extern ]

Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Da, asa am depus. Am debifat ''Casuta Rectificativa'' insa chiar dupa deblocare/validare si salvarea pdf-ului aceasta devine bifata cand redeschid declaratia pdf.
~ Conținut șters la cerere ~