Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua

Va intreb in numele mamei mele. Acum ceva timp,a girat pe cineva la banca,iar aceasta nu a mai platit. Bineanteles ca i s-a facut oprire pe pensie,mamei mele . Aceasta fiind foarte bolnava,avand si o varsta destul de inaintata,71 de ani,nu poate trai cu 600 de lei lunar,restul de 700 fiind opriti pentru banca celei care a girat-o. A reusit sa-i convinga sa-i mai dea din ei,insa nu toti. Ar putea face ceva in aceasta privinta ,chiar daca a semnat ca este solidara cu ei in momentul cand a semnat ? Sa se duca la Procuratura,sau cum ar putea proceda ? Multumesc anticipat
ContSters472176, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~