Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... carte de munca pierduta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

carte de munca pierduta

Buna ziua , am fost plecat din anul 1990 peste ocean in USA si ma intreb cum pot obtine o adeverinta de vechime de la ICL Alimentara 1 care intreprindere nu mai exista , unde am am lucrat inainte de Revolutie , va multumesc .,
dannymoga, utilizator
Incercati sa luati legatura cu SC Primcom SA care in 1991 a moştenit tot patrimoniul imobiliar al fostei ICL Alimentara sector 1 , poate stiu ei unde s-a dus arhiva dosarelor de personal.

[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Am contactat SC Primcom si lucreaza la eliberarea adeverintei , va multumesc pentru ajutor !
Buna ziua! Ati reusit sa primiti adeverinta ? Multumesc