avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 943 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... carte de munca pierduta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

carte de munca pierduta

Buna ziua , am fost plecat din anul 1990 peste ocean in USA si ma intreb cum pot obtine o adeverinta de vechime de la ICL Alimentara 1 care intreprindere nu mai exista , unde am am lucrat inainte de Revolutie , va multumesc .,
Ultima modificare: Miercuri, 20 Iunie 2018
dannymoga, utilizator
Cel mai recent răspuns: GeorgianaC34 , utilizator 16:05, 11 Martie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Incercati sa luati legatura cu SC Primcom SA care in 1991 a moştenit tot patrimoniul imobiliar al fostei ICL Alimentara sector 1 , poate stiu ei unde s-a dus arhiva dosarelor de personal.

[ link extern ]
Ultima modificare: Miercuri, 20 Iunie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic
Am contactat SC Primcom si lucreaza la eliberarea adeverintei , va multumesc pentru ajutor !
Buna ziua! Ati reusit sa primiti adeverinta ? Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, cartea mea de munca se afla inca la fosta icl alimentara ... dandandandan dandandandan recuperare carte de munca/vechime Buna ziua, cartea mea de munca se afla inca la fosta icl alimentara sector 6. cum pot sa o recuperez ? Mentionez perioada ... (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca cirnu72 cirnu72 Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ? (vezi toată discuția)
Recuperare carte de munca 1324 1324 Am fost plecat de 24 ani in USA , pot recupra cartea mea de munca ? ce trebuie sa fac , am lucrat la Alimentara sector 1 si Teatru inainte de 1989 , nu cred ca ... (vezi toată discuția)