Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... reclamtie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

reclamtie

Buna,
Vreau sa intreb daca pot fi reclamata de sotul meu la politie deoarece am plecat de acasa cu doi copii fara sa deschid inca divort. Ma ameninta ca am rapit copii.
Pai, cam asa e !. Dumneavoastra puteti sa va duceti unde vreti dar nu cu copii fara stiinta sotului. Desigur, asta in conditiile in care nu ati fost agresata.