Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credite online
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credite online

Buna ziua, am credite online pe care nu le am mai putut achita, si sumele s-au dublat din penalizari. Va rog sa imi spuneti cum pot rezolva aceasta situatie?
In principiu aveti nevoie de consultanta de specialitate...
Rezolvarea este plata sau reesalonarea. Trebuie sa iei legatura direct cu ei. Asta pana nu vand creanta catre recuperatori. Astia te lasa in chiloti si nu poti discuta cu ei. Nu te juca.
viorel55, utilizator