Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stabilire gradatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stabilire gradatie

La stabilirea vechimii ,perioada lucrata cu CIM -timp partial, cum se calculeaza? Ex. 5 luni cu 2 ore/zi, ce vechime in munca rezulta?
Multumesc!
Este egala ... legea nu face distinctie.... vedeti si art.16 alin.5 C.mun.
Multumesc!