Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... certificatul de nastere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

certificatul de nastere

Bunica mea sa născut în satul Caliacra Karayazici în 1915. To day Numele satului este acum Pisarovo, El a rămas în Bulgaria.
Bunica mea a plecat în Turcia ca imigranți în 1935.
Am nevoie de certificatul de naștere al bunicii tale.
Cum pot găsi certificatul de naștere?
Buna ziua,
Va sfatuiesc sa va adresati primariei din Caliacra Karayazici din Bulgaria.
care nu se găsește în municipiul toshevo general