Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Restituire bani propriti
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Restituire bani propriti

Buna ziua am o rugăminte la dv.Am avut o proprire la angajator,am terminat cu aceasta proprire iar la final s-au retras cu 500 de Ron în plus.Astăzi am trimis executorului un email sa vad cum pot recupera suma de bani si mi-a spus sa fac o cerere către bej de restituire suma de bani dar nu stiu exista cereri tip
Nu exista o cerere tip
Mentionati in cerere datele dumneavoastra de identificare, numarul dosarul executional, suma pe care o solicitati si contul in care sa vi se vireze suma