Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... plangere penala
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

plangere penala

Am depus la politie o plangere penala in urma cu 6 luni, n-am primit nici un raspuns. Dupa 6 luni am sunat si am intrebat ce se intampla cu dosarul. Mi s-a raspuns de catre politistul care se ocupa de caz ca nu a facut nimic, ca nu a avut timp si ca persoana nu s-a prezentat cand a fost citata. Deoarece mi-e teama ca fapta se va prescrie va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti ce drepturi legale am pt. a-l determina pe politist sa urgenteze cercetarea. Cu mii de multumiri.
Depuneti cerere de urgentare.