Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Sistem de securitate pt casieria Casei de Ajutor ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Sistem de securitate pt casieria Casei de Ajutor Reciproc a Pensionarilor

Buna ziua,
Puteti sa-mi spuneti temeiul juridic prin care este reglementata securizarea casieriei in cadrul Caselor de Ajutor Reciproc a Pensionarilor.....sunt mai multe discutii in legatura cu acest aspect...seif cu deschidere intarziata (15 min), ghisee cu sticla antiglont sau antiefractie, cu deschidere pe baza de cartela...parerile sunt impartite insa nu stie nimeni exact ce este de facut, sau temeiul legal.
Ati putea sa ne spuneti legislatia care prevede securizarea casieriei in acest caza si ce anume trebuie sa facem exact, sau cu cine trebuie luata legatura.
Va multumesc
....va rog sa ma scuzati pt exprimarea stangace
O zi frumoasa
george-neagu, moderator
Casieria are nevoie de analiza de risc pentru securitate fizica.
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_431...
..multumim