Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cum se procedează dacă soții vor să se împace ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cum se procedează dacă soții vor să se împace după introducerea acțiunii de divorț?

eu am bagat divort de sotul meu avem un copil impreuna de 8 ani si el vrea sa ne impacam vina avem amandoi! i a venit citatie pentru a depune intampinare ce trebuie sa faca el in continuare?
Manuela Rășină, administrator
Trebuie să știți ce vreti.
În funcție de acest aspect se poate gândi...
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat