Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... teren pentru locuinta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

teren pentru locuinta

ce trebuie sa fac pentru a primii teren sau ajutor de la stat pentru a-mi ridica o locuinta
Va trebui să formulați o cerere de atribuire a unui teren...