avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Codul de bare de pe spatele pasaportului
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Codul de bare de pe spatele pasaportului

Buna ziua asta dori sa stiu daca pot trece de aeroport si cu codul de bare de pe spatele pasaportului pentru ca este deteriorat dar in rest totul este ok. poza, seria tot doar codul de bare este deteriorat
Cel mai recent răspuns: Siminea Daniela , utilizator 13:34, 28 Noiembrie 2019
Sunt in aceeasi situatie, as dori sa aflu si eu raspunsul cu privire la codul de bare de pe exteriorul pașaportului

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buletin pierdut, zbor avion? AugustinB AugustinB Bună ziua! Sunt in Germania, cetățean român, mi-am pierdut buletinul, l-am declarat la poliție, am zbor dus intors. As dori sa stiu daca pot trece cu ... (vezi toată discuția)
Intoarcere in romania cu bunici Costicristian Costicristian Buna ziua, sunt un minor stabilit in Spania cu parinti si bunici timp de 3 ani. Noi acum pe data de 16 iulie vom pleca in Romania 2 saptamani in vacanta ... (vezi toată discuția)
Refuz amiabilă după accident auto ușor: ce se întâmplă dacă niciunul dintre șoferi nu l-a declarat la poliție în termenul legal? Oanammama Oanammama Bună seara, vă explic, încercam să dau cu spatele pe o străduță pentru a face loc unei mașini care dorea să plece din parcare și apoi intenționam ... (vezi toată discuția)