Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Codul de bare de pe spatele pasaportului
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Codul de bare de pe spatele pasaportului

Buna ziua asta dori sa stiu daca pot trece de aeroport si cu codul de bare de pe spatele pasaportului pentru ca este deteriorat dar in rest totul este ok. poza, seria tot doar codul de bare este deteriorat
Sunt in aceeasi situatie, as dori sa aflu si eu raspunsul cu privire la codul de bare de pe exteriorul pașaportului