Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... vechime in munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

vechime in munca

Buna ziua,sunt rezident in spania si as vrea sa stiu daca vechimea din Ro imi este recunoscuta in spania,mentionez ca anii lucrati in ro ii am toti pe carnetul de munca,cum ar trebui sa procedez¿multumesc
Ar trebui sa verificati in legislatia spaniola sau sa solicitati sprijin Atasatului pe probleme de muncă și sociale din cadrul Ambasadei Romaniei in Spania

Dna. Consilier Cristina FLOREA
Ataşat de Muncă
E-mail: madrid.social@mae.ro
tel: +34 913507356