Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună! Știe cineva cum pot afla dacă o persoana din ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună! Știe cineva cum pot afla dacă o persoana din România ...

Bună! Știe cineva cum pot afla dacă o persoana din România lucrează în Spania cu acte? Și unde anume...
Doar la Autoritatile din Spania va puteti interesa sau poate va ajuta Atașatul pentru probleme de muncă și sociale
Dna. Cristina FLOREA
Ataşat de Muncă
E-mail: madrid.social@mae.ro
Telefon: +34 913507356
Mulțumesc

Cornel Vasile a scris:

Doar la Autoritatile din Spania va puteti interesa sau poate va ajuta Atașatul pentru probleme de muncă și sociale
Dna. Cristina FLOREA
Ataşat de Muncă
E-mail: madrid.social@mae.ro
Telefon: +34 913507356