avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 303 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună! Știe cineva cum pot afla dacă o persoana din ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună! Știe cineva cum pot afla dacă o persoana din România ...

Bună! Știe cineva cum pot afla dacă o persoana din România lucrează în Spania cu acte? Și unde anume...
Cel mai recent răspuns: Gabriela mka , utilizator 12:13, 21 Ianuarie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Doar la Autoritatile din Spania va puteti interesa sau poate va ajuta Atașatul pentru probleme de muncă și sociale
Dna. Cristina FLOREA
Ataşat de Muncă
E-mail: madrid.social@mae.ro
Telefon: +34 913507356
Mulțumesc


Cornel Vasile a scris:

Doar la Autoritatile din Spania va puteti interesa sau poate va ajuta Atașatul pentru probleme de muncă și sociale
Dna. Cristina FLOREA
Ataşat de Muncă
E-mail: madrid.social@mae.ro
Telefon: +34 913507356

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vechime in munca aninandros aninandros Buna ziua,sunt rezident in spania si as vrea sa stiu daca vechimea din Ro imi este recunoscuta in spania,mentionez ca anii lucrati in ro ii am toti pe ... (vezi toată discuția)
Tatal meu lucreaza de 12 ani in strainatate. de curand a avut ... Madalina2022 Madalina2022 Tatal meu lucreaza de 12 ani in strainatate. De curand a avut nevoie sa isi faca un card la banca in tara si a cerut o copie dupa contractul de munca de la ... (vezi toată discuția)
Pensie internationala (romania si spania) CorinaTM CorinaTM Buna ziua! Mama mea in varsta de 64 de ani a lucrat la CAP 8 ani (acest numar a reiesit in urma unor calcule facute de o doamna de la Casa de pensii Timis), ... (vezi toată discuția)