Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma

Buna ziua, doresc sa infiintez o firma, un SRL care sa aiba ca domeniu de activitate comercializarea online a bauturilor alcoolice.
Ce taxe presupune acest lucru, va rog?
Aceleași taxe ca la orice firma
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]

Despre taxe
www.avocatnet.ro/articol_474...

[ link extern ]